Loe meie oskuste kohta!

   
     Kõik on võimalik.
Tap To Call

Serverid ja võrgud   arrow

Planeerime ja ehitame arvutivõrke ning installeerime füüsilisi kui ka virtuaalservereid. Arvutivõrgud, serverid ja nende turvamine on alati ärikriitiline teema olnud, omame laialdast teadmistepagasit võrgulahendustest ning pakume klientidele arvutivõrkude / turvateemalisi konsultatsioone. Pakume oma klientidele vabavaralisi ennast tõestanud serverite virtualiseerimise kui ka turvalahendusi, millele lisades juurde meie knowhow saavutatakse sama tulemus kallite poelahendustega.

 

pfsense_logo

Wifi-lahendusteks pakume klientidele Ruckus wifiseadmeid, mis võimaldavad ühe seadme abil tekitada mitu wifi-võrku ja vajavad tööks vaid võrgukaabli vedamist – toitepinge edastatakse sama juhet mööda. Teisisõnu külalistele ja avalikkusele pakutakse avatud wifi-võrku, kus on kiirus ja võrguteenused piiratud. Töötajatele ja admin-personalile levib teine piiramatu wifi-võrk, kuhu lubatakse vaid arvuti füüsilise MAC-aadressi alusel. Selles levialas ei pea töötaja sülearvuti olema näiteks füüsilise võrgukaabliga ühendatud, et kasutada võrgukettaid või võrguprintereid – kõike saab toimetada üle wifi. Ruckuse seadmed otsivad üles kliendi füüsilise asukoha, kasvõi peegelduse abil, ja saadavad infot vaid konkreetse kliendi suunas, erinevalt kõikjale kiiratavast tavalise kodu-wifi lahendusest. Lisaks pakume levialade haldamiseks Ruckus ZoneDirector’it, mille abil tekib ülevaade võrgus toimuvast.

 

Ruckus-Wireless

Turvalisus on müüt ja alati on mõistlik omada mitut varukoopiat füüsiliselt eraldiasuvates paikades. Et aga pilt on parem kui tuhat sõna või varukoopiat, siis seepärast oleme klientidele loonud ka infrapunavalgust kasutavaid turvakaamera-süsteeme, nägemaks reaalset pilti serveriruumist või bürooruumist. Lihtsamad lahendused hõlmavad nutitelefoni rakendusi, milledele saadetakse teade kui temperatuur on liiga kõrge või kui keelatud ajal toimub ruumis liikumine. Integreerides targa maja lahenduse, suudame panna büroos ka laetuled põlema parema turvakaamera pildi huvides.

 

axis